اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » برگزاری همایش سراسری روسای حراست سازمان ثبت احوال کشور
امروز: سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹

اخبار

برگزاری همایش سراسری روسای حراست سازمان ثبت احوال کشور
همایش سراسری روسای حراست سازمان ثبت احوال

همایش سراسری روسای حراست سازمان ثبت احوال کشور در کلانشهر تبریز با حضور دکتر درخشان نیا معاون وزیر و ریاست عالی سازمان، دکتر شوشتری مشاور وزیر و مدیر کل حراست مرکزی وزارت کشور، دکتر رستگار معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی، دکتر ابوترابی معاون اسناد هویتی و سخنگوی سازمان، مهندس صامعی مشاور عالی رئیس و دکتر نعیمی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل حراست سازمان ثبت احوال کشور برگزار گردید.
دکتر شوشتری مشاور وزیر کشور با تبریک کسب رتبه اول در طرح ملی افکارسنجی و سنجش رضایت مندی مردم توسط سازمان ثبت احوال و دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم جمهوری، بر وظیفه اصلی حراست، که نظارت و پیشگیری از ایجاد نارضایتی مردم و حفظ و صیانت از خود و خانواده مجموعه سازمانی و جلب اطمینان مردم به نظام و حفظ اسرار مردم تاکید نمودند.
در ادامه دکتر درخشان نیا ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و قدردانی از عوامل برگزاری همایش، اطلاع رسانی به هنگام و سمیع و بصیر بودن را از ویژگی های حراست دانسته و بر حفظ و صیانت از سرمایه انسانی و دلسوزی برای سرنوشت انسان ها و همکاران که همانا شیوه پیامبری است، تاکید نمودند.
ایشان با بیان اینکه حراست ها باید حافظ منابع مادی و معنوی و حیثیتی بوده و در زمینه منضبط بودن، اخلاق مداری و کارا بودن الگو باشند.
حراست ها ضمن دانش محور بودن، در بخش های مختلف سازمان اطلاعات خود را به روز نموده و باید شرع پسند، اخلاق مدار و قانون مند باشند.
حراست ها باید ضمن ایجاد آرامش و امنیت ، بر بی طرفی در انتخابات پیش رو تاکید نمودند.
وی در پایان کسب رتبه اول در طرح ملی افکارسنجی و سنجش رضایت مندی توسط سازمان ثبت احوال کشور را به کلیه همکاران تبریک گفتند.

تصاویر مرتبط

برچسب ها:
۱۳۹۸/۰۶/۱۳