اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » هفته دفاع مقدس گرامی باد
امروز: سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰

اخبار

هفته دفاع مقدس گرامی باد
هفته دفاع مقدس

سی ویکم شهریور یاد آور هجومی ناجوانمردانه به خاک میهن اسلامی عزیزمان میباشد که دل هر آزادمرد این خاک و بوم را به درد می آورد .
اما وقتی مقاومت و رشادت مردان و زنان بی ادعا و از جان گذشته را که در برابر این هجوم بی رحمانه و سفاکانه سینه سپر کردند و ایستادند ، یادمان می آید ، گل فرح بخش شادی در چهره هایمان میشکفد .
چرا که بسیار بودند و هستند شیرمردان و شیرزنان وطن اسلامی که در برابر ناملایمات سر دادند ولی خاک ندادند . همچنان نسل این بزرگواران و شیر مردان و شیرزنان در این زمان حاضر نیز حضور دارند که با وجود ناملایمات و گرفتاریهای اقتصادی و اجتماعی همچنان در راه اعتلای نام وطن اسلامی ایران ، در مقابل سختیها و شداید ، ایستادگی میکنند و جان برکف و استوار ، برای حفظ امنیت کشور زحمت میکشند و تلاش میکنند . بعضا در راه حفظ امنیت و دفاع از حریم امن اجتماعی جان عزیز خود را نیز فدای هدف و آرمان میهن خویش میکنند . نمونه بارز آن سرباز دلاور نیروی انتظامی محمدرضا سفیدی نسب ، جمعی نیروی مبارزه با مواد مخدر در کلانتری ۲۲ کلانشهر تبریز ، که در حین انجام وظیفه و دفاع از حریم امنیت شهرمان ، در راه وظن جان عزیز خویش را فدا نمود . جا دارد که از همین فرصت بدست آمده استفاده نموده و این ضایعه دردناک را خدمت خانواده شهید معزز و همکاران خدوم ایشان در نیروی انتظامی و تمام همشهریان و هموطنان عزیز تسلیت عرض نموده و آرزوی علو درجات برای ایشان مسئلت نماییم .
هفته دفاع مقدس یاد آور دلاوریهای باکری ها ، همت ها ، کسائی هات و تجلاییهاست . روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد .
روابط عمومی اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط