اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » سبک زندگی اسلامی _ ایرانی ، عامل تاثیر گذار و مهم در مباحث جمعیتی است .
امروز: شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰

اخبار

سبک زندگی اسلامی _ ایرانی ، عامل تاثیر گذار و مهم در مباحث جمعیتی است .
سبک زندگی اسلامی _ ایرانی ، عامل تاثیر گذار و مهم در مباحث جمعیتی است .

مدیرکل ثبت احوال استان به همراه معاون توسعه مدیریت اداره کل امروز سوم خرداد ۱۴۰۰ با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز دیدار کرد ‌.
حیرت انگیز در این دیدار و ملاقات با گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر ، یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس را عزیز شمرد .
در این دیدار ، حیرت انگیز خلاصه گزارشی از وضعیت آمارهای جمعیتی استان را به استحضار امام جمعه مردمی تبریز ارائه نمود . مدیر کل ثبت احوال استان به نرخ باروری و نرخ رشد طبیعی جمعیت در استان اشاره کرد و گفت : هشدار و تاکید رهبر معظم انقلاب در زمینه تهدید روند پیری جمعیت و توجه به افزایش باروری به بیش از سطح جانشینی و جوانی و بالندگی و پویایی جمعیت در سیاست های کلی جمعیت بسیار مهم و جدی است .
حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم در این ملاقات و دیدار با تشکر از ارائه گزارش آماری جمعیت گفتند : سبک زندگی اسلامی _ ایرانی در مباحث جمعیتی تاثیرگذار و با اهمیت است و در جلسات مختلف باید به مسایل جمعیتی پرداخت .
در پایان این دیدار حیرت انگیز از عنایت امام جمعه مردمی تبریز در طرح مباحث مرتبط با جمعیت در برنامه پیام جمعه شبکه استانی سهند تشکر و قدردانی کرد و گفت : رصد و پیگیری برنامه ها در تحقق سیاستهای کلی جمعیت را از طریق شورای راهبردی جمعیت استان پیگیری می کنیم وامیدواریم که نرخ عمومی باروری در استان به بیش از ۲/۱ افزایش یابد . روابط‌عمومی اداره کل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها: