اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » دیدار مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی با امام جمعه و بخشدار شهر مهربان
امروز: شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰

اخبار

دیدار مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی با امام جمعه و بخشدار شهر مهربان
دیدار مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی با امام جمعه و بخشدار شهر مهربان حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی

حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی روز سه شنبه ۴ خرداد سال‌جاری به همراه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی با امام جمعه شهر مهربان دیدارکرد و از پشتیبانی های ایشان در زمینه عملکرد ثبت احوال و تحقق اهداف سازمان تشکرنمود. در این دیدار صمیمی امام جمعه شهر مهربان حضرت حجه الاسلام عینلو با تشکر از حضور مدیرکل ثبت احوال استان در شهر مهربان از عملکرد مجموعه کارکنان ثبت احوال مهربان ابراز رضایت کردوگفت :نقش ثبت احوال در ارئه خدمات هویتی به مردم شریف منطقه باارزش ومهم است .
آقای حیرت انگیز در این روز با حضور در بخشداری مهربان با بخشدار آقای آذر هوا دیدار و در راستای حمایت های ایشان از ثبت احوال شهرستان تشکر و قدردانی نمودند. در این دیدار بخشدار مهربان ضمن خیرمقدم به حضور مدیرکل ثبت احوال استان از مجموعه کارکنان ثبت احوال مهربان به لحاظ زحمتهای ایشان تشکر نموده و به همکاری سایر ادارات با ثبت احوال برای ثبت نام کارت هوشمند ملی افراد باقی مانده در شهرها وروستاهای مهربان تاکید کرد.
در ادامه این ماموریت اداری آقای حیرت انگیز با همکاران ثبت احوال مهربان ونیز ثبت احوال خواجه دیدار و از زحمات و تلاش‌های آنان تشکر کردندوبه پیشبرد برنامه تا تحقق اهداف سازمانی تاکید نمود.

روابط‌عمومی ثبت احوال آذربایجان‌شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها:
۱۴۰۰/۰۳/۰۵