اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » برگزاری جلسه شورای راهبردی جمعیت و شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان آذربایجان شرقی
امروز: یکشنبه, ۵ تیر , ۱۴۰۱

اخبار

برگزاری جلسه شورای راهبردی جمعیت و شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان آذربایجان شرقی

روز دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ راس ساعت ۸/۳۰ صبح جلسه شورای راهبردی جمعیت در محل استانداری استان آذربایجان شرقی و به ریاست آقای دکتر تراب محمدی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ، و با حضور اعضاء شورا تشکیل گردید . در این جلسه ابتدا آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی گزارشی از آمارهای جمعیتی استان ارائه نمودند و در زمینه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مطالب مبسوطی را بیان کردند و به اجرای دقیق این قانون و عمل به تعهدات و تکالیف مندرج درقانون یاد شده توسط دستگاههای اجرایی تاکید کردند .
در ادامه جلسه آقای دکتر رهبر معاون دانشگاه علوم پزشکی استان مطالب و مواردی را در راستای چگونگی اعلام موارد وقایع حیاتی گفتند و در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به افزایش نرخ رشد جمعیت و موضوع ازدواج و فرزندآوری مطالبی را مطرح نمودند .
در ادامه جلسه مدیران کل دستگاههای اجرائی که در جلسه حضور داشتند در خصوص مسائل و مشکلات پیش رو در راستای افزایش نرخ رشد جمعیت و موارد و موضوعات اقتصادی مرتبط با این مسئله مواردی را طرح و برای حل آن مشکلات راهکارهائی را ارائه نمودند .
در پایان جلسه آقای دکتر محمدی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی جمع بندی را در مورد مسائل و مباحث مطرح شده بیان کرده و در خصوص افزایش نرخ رشد جمعیت و ازدواج و فرزند آوری زوجهای جوان ، انجام کارهای فرهنگی و فرهنگ سازی زندگی بر پایه آموزه های دینی و اعتقادی را بسیار مهم و تاثیر گذار دانستند و به دستگاههای فرهنگی ذیربط استان جهت تهیه و تولید محصولات فرهنگی تاثیرگذار در زمینه موضوع ازدواج و فرزندآوری تاکید نمودند .

روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها: