اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » حضرت حجه الاسلام و المسلمین میر تاج الدینی با مدیرکل و کارکنان ثبت احوال استان آذربایجان شرقی دیدار کرد
امروز: یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

اخبار

حضرت حجه الاسلام و المسلمین میر تاج الدینی با مدیرکل و کارکنان ثبت احوال استان آذربایجان شرقی دیدار کرد

روز شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۸  حضرت حجه الاسلام و المسلمین میر تاج الدینی  نماینده محترم مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی با مدیرکل و کارکنان ثبت احوال  دیدار کرد .  در این دیدار صمیمی آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیرمقدم به آقای دکتر میرتاج الدینی نماینده محترم مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از حضور ایشان در مجموعه ثبت احوال استان تقدیر و تشکر نمودند . در این دیدار آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی خلاصه گزارشی از وضعیت کارت هوشمند ملی و روند اجرای پروژه مهم سببی – نسبی ارائه نمود و گفت :  با لطف الهی و تلاش هایی که انجام شده در ماه های اخیر تعداد صدور کارت هوشمند ملی افزایش چشمگیری داشته است . آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی در خصوص مباحث بودجه ای  و اعتباری و نیز برنامه توسعه پنج ساله آتی تقاضای حمایت و مساعدت در مجلس شورای اسلامی را مجددا مطرح نمود . آقای دکتر میرتاج الدینی به قدمت سازمان ثبت احوال اشاره نمودند و گفتند آحاد مردم در خصوص موضوعات هویتی حتما به ثبت احوال مراجعه میکنند . ایشان در ادامه گفتند : داده های صحیح  و بروز پایه برنامه ریزی های درست کشور است که یکی از این داده های بروز که خیلی با اهمیت است داده هایی است که در پایگاه اطالاعات جمعیتی کشور وجود دارد  .  ایشان افزودند : با اجرای پروژه سببی –  نسبی  در ثبت احوال این داده ها کاملتر و بروز تر خواهد بود .

نماینده محترم مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفتند : کارکنان ثبت احوال جزو کارکنان زحمتکش نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و سازمان ثبت احوال از نهادهای بسیار مهم کشور است . ایشان در خصوص مباحث بودجه ای ثبت احوال که در مجلس شورای اسلامی پیگیری میشود ، نیز به تامین اعتبار پروژه ها و طرحهای در دست اقدام سازمان ثبت احوال تاکید نمودند و قول تداوم مساعدت ها را دادند . در ادامه حاج آقا میرتاج الدینی به همراه هیات همراه و مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی با کارکنان اداره کل ثبت احوال استان و ثبت احوال منطقه سه تبریز دیدار و از تلاشهای آنان قدردانی نمودند .

 

                                                   روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها:
۱۴۰۰/۱۲/۲۸