اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » برگزاری گردهمایی مدیرکل ثبت احوال استان با مدیران و روسای ادارات تابعه از طریق ویدئوکنفرانس
امروز: دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱

اخبار

برگزاری گردهمایی مدیرکل ثبت احوال استان با مدیران و روسای ادارات تابعه از طریق ویدئوکنفرانس

روز شنبه ۱۴۰۱/۸/۱۴ همایش روسای ادارات ثبت احوال استان آذربایجان شرقی بصورت وبیناری در محل اتاق جلسه اداره کل برگزار گردید . این گردهمایی با حضور آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان به همراه معاونین ، مسئول حراست اداره کل و روسای ستادی اداره کل و کارشناسان ذیربط و با شرکت مدیران و روسای ادارات تابعه استان بصورت وبیناری تشکیل گردید . در این جلسه آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان به پیشبرد برنامه های سازمانی تا تحقق اهداف و نیز رعایت اصول اخلاقی در راستای ارائه خدمات هویتی بی منت و پرهیز از تبعیض در نحوه ارائه خدمات به مردم شریف استان تاکید کردند . در ادامه معاونین مدیرکل در حوزه های اسناد هویتی – حقوقی ، پشتیبانی و توسعه مدیریت ، فناوری اطلاعات و حوزه حراست مواردی را در خصوص نحوه انجام کار و پیشبرد بهینه موارد مرتبط با حوزه های خویش به همکاران و روسای محترم ادارات بیان کردند . در ادامه همایش همکاران و روسای ادارات مطالب ، سئوالها و یا پیشنهاد های خود را در حوزه های مختلف مطرح کردند که معاونین و کارشناسان اداره کل در حوزه خویش پاسخ های متناسب را ارائه کردند .
در پایان این همایش آقای حیرت انگیز از همه همکاران خواستند که در راستای تحلیل سیاسی مسائل روز هوشمندانه مراقب جوسازی های دشمنان قسم خورده نظام که همیشه در جهت ضربه زدن به ملت بزرگ ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنند ، باشند و همسو با تلاش های اداری برای انجام خدمت رسانی به مردم شریف ، اجازه تعدی به حقوق مردم توسط ایادی دشمنان در قالب های مختلف فکری و اجتماعی را ندهند و تمام تلاش و همت همکاران معطوف به راهنمائی صحیح و ارائه خدمات هویتی بی منت بر مردم و مراجعین محترم در ادارات باشد .

روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها: