اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » به مناسبت سوم دی ماه ، روز ملی ثبت احوال – نماینده ولی فقیه در استان : انتخاب نام مناسب برای فرزندان از وظایف مهم والدین است – اقتدار هر جامعه به نیروی جوان آن جامعه بستگی دارد
امروز: یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

اخبار

به مناسبت سوم دی ماه ، روز ملی ثبت احوال – نماینده ولی فقیه در استان : انتخاب نام مناسب برای فرزندان از وظایف مهم والدین است – اقتدار هر جامعه به نیروی جوان آن جامعه بستگی دارد

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی  به مناسبت فرا رسیدن سوم دی ماه ( روز ملی ثبت احوال ) روز پنجشنبه  ۱۴۰۱/۱۰/۱  آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی  به همراه  حجت الاسلام آقاجانی مدیرکل ستاد اقامه نماز استان و امام جماعت اداره کل ثبت احوال استان و معاونین اداره کل و مسئول حراست و روابط عمومی و مسئول دفتر مدیرکل و مسئولین ادارات ثبت احوال تبریز با حضرت حجت الاسلام دکتر آل هاشم  نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان و امام جمعه محبوب و مردمی شهر تبریز دیدار کردند  .

در این دیدار آقای حیرت انگیز گزارش مختصری از عملکرد ثبت احوال استان در طول یکسال گذشته ارائه نمودند و آماری از ثبت وقایع حیاتی چهارگانه و عملکرد فرهنگی اداره کل به خدمت امام جمعه محترم تبریز ارائه کردند .

در ادامه حضرت حجت الاسلام دکتر آل هاشم امام جمعه شهر تبریز روز ملی ثبت احوال و هفته ثبت احوال را به مدیرکل و کلیه کارکنان آن مجموعه تبریک گفتند و از مدیرکل ثبت احوال و مدیرکل ستاد اقامه نماز استان و همراهان ایشان به جهت حضور و دیدار با ایشان تشکر و قدردانی کردند  .

ایشان در این دیدار به اهمیت برخورد محبت آمیز با مراجعین اشاره کردند و فرمودند :  کارکنان دستگاههای اجرایی در برخورد با مراجعین اهتمام داشته باشند که با رویی گشاده و با محبت  با آنها برخود کنند و حتی اگر درخواست ایشان قابل اجرا نباشد ، با چهره ای خندان  ایشان را راهنمایی کنند و تلاش کنند تا مراجعین راضی از اداره بروند  .

در ادامه ایشان در خصوص انتخاب نام برای فرزندان از طرف والدین مواردی را مطرح نمودند و گفتند : انتخاب نام نیک برای فرزندان یکی از وظایف اصلی والدین است که حتما باید در آن دقت بیشتری نمایند .

ایشان افزودند اقتدار هر جامعه به نیروی جوان آن جامعه بستگی دارد  ، لذا فرزندآوری و تشویق آحاد مردم برای اهتمام به این امر باید در تمام دستگاههای اجرائی و اداری کشور و استان در الویت دستور کاری قرار بگیرد  .

در پایان این دیدار حضرت حجت الاسلام دکتر آل هاشم برای تمام کارکنان ثبت احوال استان  آرزوی توفیق خدمت به مردم و سلامتی کردند .

روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها:
۱۴۰۱/۱۰/۰۱