اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان بمناسبت روز ملی ثبت احوال
امروز: سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱

اخبار

شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان بمناسبت روز ملی ثبت احوال

 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال  جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان به ریاست آقای دکتر محمدی معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی  در محل دفتر ایشان تشکیل گردید

در این جلسه آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی به تمام مدعوین جلسه خوش آمد گفتند و گزارش مفصلی از عملکرد ثبت احوال استان در طول سال جاری ارائه نمودند و در خصوص اقدامات انجام گرفته مصوبات جلسه قبل مطالبی را مطرح کردند .

اعضاء شرکت کننده در جلسه ابتدا روز ملی ثبت احوال و هفته ثبت احوال را به مدیرکل استان و کلیه کارکنان مجموعه ثبت احوال تبریک گفتند و در ادامه مطالبی را درمورد دستور جلسه و مباحث مرتبط بیان کردند .

در ادامه جلسه آقای دکتر محمدی  روز ملی ثبت احوال را به مدیرکل و کلیه کارکنان ثبت احوال استان آذربایجان شرقی تبریک گفتند و خواستار تداوم هرچه بهتر ارائه خدمات به آحاد مردم شریف استان شدند .

آقای دکتر محمدی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری به تحلیل و بحث و تبادل نظر در خصوص ازدواج ، طلاق و جوانی جمعیت تاکید کردند و افزودند :  تشکیل جلسه و نشست مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی باید منتج به نتیجه شده و با تحلیل و بررسی موارد مطرح شده در راستای حل مشکلات موجود راه کارهای مناسب ارائه گردد .

در پایان جلسه آقای دکتر محمدی برای پیشرفت و توسعه سازمان ثبت احوال کشور و ثبت احوال استان آرزوی موفقیت و سربلندی کردند .

 

روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

 

 

تصاویر مرتبط