اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی| » نماز ستون دین است – پنجمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید
امروز: سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱

اخبار

نماز ستون دین است – پنجمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید

 

روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲ پنجمین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان با حضور آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان و حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و هیات همراه و اعضای ستاد اقامه نماز ثبت احوال استان برگزار گردید  .

در اول جلسه آقای علی حسینی امین دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان گزارش مختصری از اقدامات انجام گرفته در ستاد را به استماع حضار رساندند  .

در این جلسه آقای حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان با خیرمقدم به مدیر ستاد اقامه نماز استان و هیات همراه و اعضای ستاد اقامه نماز اداره کل  ، نماز جماعت را یکی از مهمترین ارکان موفقیت افراد در فعالیتهای اجتماعی  برشمردند .

حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه از مدیر کل ثبت احوال استان که در خصوص برنامه های ستاد اقامه نماز فعالیت گسترده و چشمگیری دارند تشکر نمودند و از فعالیت دبیر ستاد و مسئول روابط عمومی اداره کل ثبت احوال قدردانی کردند .

در ادامه آقای حیرت انگیز مطالبی را در خصوص آگاهی اجتماعی و سیاسی مردم در قبال توطئه های دشمنان قسم خورده نظام بیان کردند و بر توجه به برنامه های فرهنگی و نشاط اجتماعی تاکید کردند .

ایشان افزودند  :  جنگی که هم اکنون با آن روبرو هستیم یک جنگ ترکیبی فرهنگی ، سیاسی است که دشمنان قسم خورده نظام آن را طراحی و هزینه های کلانی را برای به هدف رساندن آن خرج کرده اند که خوشبختانه با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان این توطئه ها نقش بر آب شدند .

آقای حیرت انگیز اجرای برنامه های فرهنگی ، دینی ،  اسلامی  و اجتماعی  برای ایجاد نشاط و افزایش انگیزه در میان همکاران و مردم  را در پیشبرد برنامه های سازمانی ، انجام صحیح و به موقع کارها و مسئولیت ها بسیار مهم دانستند  .

 

روابط عمومی ثبت احوال آذربایجان شرقی

تصاویر مرتبط

برچسب ها: